מדיניות משלוחים

 שיטת משלוח עלות זמן אספקה גוף שילוח
 שליח עד הבית חינם – בקניה מעל
299 ש"ח
0 (חינם) עד 5 ימי אספקה חברת שליחויות
 שליח עד הבית – בקניה מתחת ל
299 ש"ח
28 ש"ח עד 5 ימי אספקה חברת שליחויות

הערות:

    • ביום ההגעה שליח יתקשר כחצי שעה לפני לתאום הגעה, במידה ותרצו שישאירו את החבילה בארון חשמל/ פתח הדלת/ בתוך השער נא לציין זאת בהערות ההזמנה. במידה והשליח יתקשר ולא יהיה מענה, החברת שליחויות תצור קשר ביום עסקים הבא להגעה חוזרת, במידה וינסו לתאם הגעה שלושה ימים ברצף ולא יהיה מענה מצד הלקוח/ה, החבילה תאלץ לחזור אל מחסננו בחזרה ועל הלקוח תהינה האחריות לאסוף את המשלוח בתאום מראש באמצעות ביצוע חוזר של משלוח בעלות 28 שח.

מדיניות החזרות החלפות

ביטול הזמנה ע”י לקוח בטרם אספקת המוצר ללקוח:

כל עוד ההזמנה לא נארזה ונשלחה לחברת השליחויות, רשאי הלקוח לבטל את ההזמנה, כולה או חלקה, באמצעות הודעה בכתב (לרבות דוא”ל) ו/או בעל פה לשירות הלקוחות של החברה.

ריסים מגנטיים:

-לא ינתן החלפה/החזרה מרגע קבלת המשלוח גם אם טרם נפתחו, שימו לב שאתן עוברות על מפרט המוצר, לכל דגם ריסים מצורף תמונות, פרוט מלא על המוצר והמלצות עבור כל דגם.

בהתאם לדין הינך זכאי/ת לבטל את העסקה תוך 7 ימים עסקים מאישור ההזמנה או מקבלת המוצר, לפי המאוחר שבהם. במקרה כזה, יופחתו מן הזיכוי דמי ביטול בשיעור של 5% אך לא יותר מ- 100 ₪ וזאת לפי הדין בישראל ,כן יופחתו מן הזיכוי תשלום בגין דמי משלוח, דמי טיפול והתשלום שדניה תחוייב בו על ידי חברת כרטיס האשראי בגין הביטול.

החלפת עדשות צבע(ללא מס ראייה) :

ינתן לבצע החלפה תוך 3 ימי עסקים מקבלת המשלוח בלבד.
עלייך להחזיר את המוצר שלם, באריזתו המקורית שלא נפתחה ובתנאי שלא נעשה בו שימוש ולצרף את חשבונית המס.
החזרת המוצר לחברה תתבצע באחריות הלקוח/ה על ידי יצירת קשר מול שרות הלקוחות בווואטסאפ, באמצעות שליח של חברת לאש קוסמקטיס בעלות סמלית בסהכ 38₪.

לאחר קבלת המוצר אצל דניה יבוצע הזיכוי בהתאם לנוהלי חברת האשראי.

מקרים בהם לא ניתן לקבל החזר כספי:

לא ניתן לקבל החזר כספי בקניית מוצר שהוכן בהתאמה אישית ללקוח, כגון: 

  1.  עדשות צבע עם מס ראייה שהוכנו לפי המספר הראייה האישי של הלקוח.

  2. ברכישת עדשות צבע – לא ניתן יהיה לבטל ו/או להחזיר מוצר לאחר שאריזתו נפתחה. כמו כן, לא תהיה זכאות לביטול עסקה בטענה כי העדשות אינן נוחות ו/או אינן מתאימות ועל הלקוח לוודא היטב באמצעות איש מקצוע מוסמך ובטרם הרכישה את כל הנתונים המדוייקים הנוגעים למוצר המוזמן.

  3. אין אחריות על קרע ו/או שריטות או כל בלאי אחר שייגרמו לעדשות.

  4. ריסים מגנטיים:

-לא ינתן החלפה/החזרה מרגע קבלת המשלוח גם אם טרם נפתחו, שימו לב שאתן עוברות על מפרט המוצר, לכל דגם ריסים מצורף תמונות, פרוט מלא על המוצר והמלצות עבור כל דגם.

מבצעים סופיים ״final sale" כגון ״1+1״ במתנה, לא ניתן לפצל החזרה של מוצרים שנרכשו בעסקאות משולבות כגון – "קנה קבל" או מבצעים של "1+1", לא ניתן לבטל ולהחזיר חלק מהפריטים שנכללו בעסקה.