מדיניות משלוחים

 שיטת משלוח עלות זמן אספקה גוף שילוח
 שליח עד הבית חינם – בקניה מעל
299 ש"ח
0 (חינם) עד 5 ימי אספקה חברת שליחויות
 שליח עד הבית – בקניה מתחת ל
299 ש"ח
28 ש"ח עד 5 ימי אספקה חברת שליחויות

הערות:

    • גם בימים אלה אנו עובדים במתכונת של משלוחים(לכל הארץ)
    • ביום ההגעה שליח יתקשר כחצי שעה לפני לתאום הגעה, במידה ותרצו שישאירו את החבילה בארון חשמל/ פתח הדלת/ בתוך השער נא לציין זאת בהערות ההזמנה. במידה והשליח יתקשר ולא יהיה מענה, החברת שליחויות תצור קשר ביום הבא להגעה חוזרת, במידה וינסו לתאם הגעה שלושה ימים ברצף ולא יהיה מענה מצד הלקוח/ה, החבילה תאלץ לחזור אל מחסננו בחזרה ועל הלקוח תהינה האחריות לאסוף את המשלוח בתאום מראש באמצעות ביצוע חוזר של משלוח בעלות 28 שח.

**מדיניות החזרות החלפות**

ריסים מגנטיים לא ינתן החלפה/החזרה מרגע קבלת המשלוח גם אם לא נפתחו, שימו לב שאתן עוברות על מפרט המוצר, לכל דגם ריסים מצורף תמונות והמלצות לגבי כל דגם.
בהתאם לדין הינך זכאי/ת לבטל את העסקה תוך 7 ימים עסקים מאישור ההזמנה או מקבלת המוצר, לפי המאוחר שבהם. במקרה כזה, יופחתו מן הזיכוי דמי ביטול בשיעור של 5% אך לא יותר מ- 100 ₪ וזאת לפי הדין בישראל ,כן יופחתו מן הזיכוי תשלום בגין דמי משלוח, דמי טיפול והתשלום שדניה תחוייב בו על ידי חברת כרטיס האשראי בגין הביטול.
עלייך להחזיר את המוצר שלם, באריזתו המקורית שלא נפתחה ובתנאי שלא נעשה בו שימוש ולצרף את חשבונית המס.
החזרת המוצר לחברה תתבצע באחריות הלקוח/ה משלוח עם שליח שלנו במחיר סימלי 38 שח, או באמצעות הגעה עצמית אל משרדנו בתאום מראש.הזמנה .
לאחר קבלת המוצר אצל דניה יבוצע הזיכוי בהתאם לנוהלי חברת האשראי.
מקרים בהם לא ניתן לקבל החזר כספי:
לא ניתן לפצל החזרה של מוצרים שנרכשו בעסקאות משולבות כגון – "קנה קבל" או מבצעים של "1+1". לא ניתן לבטל ולהחזיר חלק מהפריטים שנכללו בעסקה. יש באפשרותך לבחור אחת משתי האפשרויות הבאות: א. לבטל את כל העסקה המשולבת ולהחזיר את כל מה שרכשת/ה במסגרתה. ב. לא לבטל את העסקה המשולבת.